נוגה גידור בע"מ

גדר אלומיניום

ייצור והתקנה של גדרות אלומיניום

גדר אלומיניום
גדר אלומיניום או עץ
גדר מאלומיניום לגינה

גדר אלומיניום
קבלו הצעת מחיר מהירה

רוצים לשלב בין אסתטיקה לבין בטחון? גדר אלומיניום היא הפתרון המומלץ ביותר עבורכם. מדובר בחוצץ היפה ביותר בין שני מתחמים, המורכב לרוב כפסים רחבים המשווים לסביבת הגדר מראה יוקרתי ומהוקצע.
גדר

תמונות מהשטח

ליעוץ מהיר והצעת מחיר

גדר אלומיניום איכותית לבניינים ומגדלים

כמעט כל מגדל שמכבד את עצמו, אם כמגדל דירות ואם מגדל משרדים, עושה שימוש בחציצה בין המתחם לבין הרחוב. החציצה הזו מעניה בטחון רב משום שהיא מאפשרת למנוע מאנשים לא מורשים לעבור לחלק הפנימי של המבנה. ניתן להציב עמדת שמירה בנקודות מסויימות ברחבי הגדר. אם יצא לכם לנסות לחתוך גדר שכזו, בוודאי גיליתם כי הדבר אינו אפשרי ללא ציוד כבד מתאים.

שילוב גדר אלומיניום עם גדרות בטון

ישנם פרויקטים שבהם אתם רוצים להשתמש ביתרונות של גדר בטון כדי ליצור הפרדה אקוסטית. במיוחד ליד מתחמים שנמצאים בסביבתו של כביש ראשי, רכבת או שדה תעופה. עם זאת, חלק מהמתחם צריך להיות נראה לעין. לכן, בצד השני של גדר הבטון ניתן ליצור חציצה שאינה מעניקה הפרדה אקוסטית אך היא אסתטית יותר. גדר כזו יכולה להיות חלק מכל מתחם, ללא קשר למיקומו או ליעודו.

צביעה מגוונת בסט צבעים כמעט ללא הגבלה

אחד מהיתרונות הבולטים שיש להצבה של גדר אלומיניום במתחם הוא התאמה של סט הצבעים של הגדר לערכת הצבעים של המתחם עצמו. בדרך כלל תראו גדרות בצבעים סולידיים כמו חום, אפור או שחור. אך, במידה ומעוניינים להעניק לגדר נוכחות ניתן להשתמש גם בגוונים חיים יותר כמו כחול או אפילו אדום. הצביעה של הגדר מתבצעת בטכנולוגיה חדשנית שהופכת את הצבע לחלק בלתי נפרד מהחומר ממנו עשויה הגדר.

איכות ועוצמה נפגשים

כפי שניתן להבין, אם בחרתם גדר אלומיניום, תזכו לשנים רבות של שימוש בה. היא תשמור על המראה שלה לאורך שנים רבות ותעניק בטחון רב. בנוסף, המגוון הרב של העיצובים של גדר כזו הוא עצום. היכולת לבחור בכל רוחב, צבע, גובה או חציצה בין הצלעות השונות בגדר, מעניק גמישות מרבית למעצב המתחם.

מדובר במוצר בעל עוצמה רבה, שאפילו יכול למנוע מכלי רכב לנסות ולהיכנס למתחם. שילוב של הגדר הזו עם אלמנטים עיצוביים נוספים העשויים מאלומיניום (כמו שער הממוקם בחלקים שונים בגדל), מאפשר לתכנן שטחי חוץ מרהיבים בכל מתחם. הציצו בגדרות שבנינו עבור פרויקטים שונים בכל רחבי הארץ ותוכלו להתרשם מההיצע העצום העומד לרשותכם כאשר אתם מתכננים את גידור השטח.

0

פרויקטים שהסתיימו

0

פרויקטים בביצוע

בין לקוחותינו

חברתנו מספקת שירותים לחברות מתחומים שונים בענף הפלדה והתשתיות. בין לקוחותינו אפשר למצוא מחסני פלדה, חברות קבלניות, חברות גידור, חברות אנרגיה מתחדשת, לקוחות בניה פרטית ותעשייתית, עיריות ועוד.
תכנון והזמנה של גדר אלומיניום

אנו מתמחים בהקמה של מספר סוגי גדרות העשויים מחומרים שונים. בין החומרים המבוקשים יותר תמצאו את האלומיניום. תוכלו לפנות למומחים שלנו בנוגה גידור ולהתייעץ בנוגע לעובי של המתכת ולממדים המתאימים. כך, נוכל לבחור יחד אתכם את האפשרות המתאימה ביותר לפרויקט שלכם. הזמינו את הגדר החדשה שלכם עוד היום.

Call Now Button דילוג לתוכן