נוגה גידור בע"מ

גדר רשת

התקנת גדר רשת / ביטחונית

גדר ביטחונית

גדר ביטחונית

גדר אוסטרלית

גדר רשת מרעה

רשת מרעה

רשת אוסטרלית

גדר רשת

גדר רשת

ביטחונית

גדר רשת ביטחונית / אוסטרלית
קבלו הצעת מחיר

זה הזמן להתחיל להגן על המתחם שלכם באמצעות גדר רשת מקצועית שתוחמת את השטח שלכם. הגדר הקבועה באדמה קלה מאוד להתקנה וניתן להזמינה אצלנו במהירות. מדדו את השטח, בחרו את המרחק של ההפרדה בין העמודים והמשינו גדר מקצועית.
גדר רשת

תמונות מהשטח

ליעוץ מהיר והצעת מחיר

גדר רשת לכל מתחם

אין מקום שבו לא תפגשו גדר רשת. החל ממתחמים כמו בתים פרטיים, מוסדות ציבור, בתי ספר, אתרי בנייה, מפעלים ועד למקומות כמו גני שעשועים ואפילו חופי ים. אצלנו, תוכלו להזמין גדרות מקצועיות שתוכננו בקפידה על מנת שיוכלו להיות עמידות לאורך שנים. הגדרות שלנו מגיעות לפי הצורך בגבהים משתנים ובכל אורך בו תזדקקו להן. מלבד הגדר תוכלו להזמין כמובן גם את העמודים שאליהם הגדר מתחברת.

תכנון גדר הופך את ההזמנה לקלה יותר

שילוב של תכנון מוקדם והכרות עם הדרך בה בנויה הגדר יאפשר לכם לבצע את הרכישה ולבנות את הגדר במהירות. במיוחד אם אתם יודעים כיצד למדוד את השטח באופן המיטבי. אנו עובדים עם בעלי מקצוע רבים המוכרים את שירות ההתקנה של הגדר ויכולים לסייע לכם לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר.

איכות גבוהה מבטיחה גדר שתחזיק זמן לאורך זמן

אנו יודעים שאם לא משקיעים באיכות מצטערים לאורך זמן. לכן, אצלנו בנוגה גידור אנו משווקים גדרות איכותיות בלבד. איננו מסתפקים בגדרות הבנויות מחוטי תיל דקיקים שקל מאוד לגזור (גם במספריים ביתיות). אם רוצים לשמור על הגדר שלכם כדי להגן על היושבים בבית או על חיות המחמד שלכם, אינכם יכולים שהגדר תחתך בקלות. הזמינו את הגדרות שלנו ותגלו את ההבדל.

צבע שנשאר לאורך זמן

גדר רשת שאינה איכותית מתחילה להחליד במהירות. תוכלו לדבר עם המומחים שלנו בתחום הזה ולגלות איך אנו יכולים לשמור על מראה הגדר לאורך זמן. לכן, אל תסתפקו במוצרים זולים שמציעים לכם בחנויות מקוונות מחו"ל. בחרו בגדרות המיוצרות במפעל איכותי, וכך תוכלו ליהנות מהן לאורך עשרות שנים. כי גדר לא קונים לשנה או שנתיים. היא מלווה אותנו במשך עשורים, וסביר להניח שהרכישה המושכלת שתבצעו עכשיו, תלווה גם את הדורות הבאים שיגורו בביתכם.

0

פרויקטים שהסתיימו

0

פרויקטים בביצוע

בין לקוחותינו

חברתנו מספקת שירותים לחברות מתחומים שונים בענף הפלדה והתשתיות. בין לקוחותינו אפשר למצוא מחסני פלדה, חברות קבלניות, חברות גידור, חברות אנרגיה מתחדשת, לקוחות בניה פרטית ותעשייתית, עיריות ועוד.
מחליפים גדר ישנה? למדו מהניסיון

הגדר הבאה שתקיף את השטח שלכם צריכה להראות חדשה יותר ולהיות יציבה יותר. לכן, בחנו את היתרונות של הגדרות השונות שאנו משווקים ובחרו את זו שמתאימה לכם. גדר אוסטרלית היא אחד מהפתרונות הנפוצים והזולים ביותר, אך כמובן ישנן גם אפשרויות נוספות.

הזמנת גדר רשת / אוסטרלית

אנו לא מפרידים בין שירות לקוחות ללקוח פרטי לבין לקוח מוסדי. כולם זוכים אצלנו לייעוץ סבלני ומקצועי, להתאמת המוצר לפרויקט וכן לתקציב המבוקש. כל מי שעבד איתנו לאורך השנים יכול להעיד כי המומחים העובדים בנוגה גידור מעניקים שירות לא פחות ממצוין. בקשו עוד היום הצעת מחיר וקבלו אותה במהירות.  

Call Now Button דילוג לתוכן