נוגה גידור בע"מ

גדר מדברת

גדר פנל מבודד למיתוג / גדר ממותגת

גדר מדברת

גדר מדברת

גדר ממותגת

פנל מבודד למיתוג

פנל מבודד למיתוג

גדר מדברת

מיתוג גדרות

מיתוג גדרות

גדר פנל מבודד

גדר מדברת / ממותגת
קבלו הצעת מחיר

הגדר שלכם יכולה לשמש להרבה יותר מהקפת מתחם הבנייה. השתמשו עכשיו ביתרונות של גדר מדברת לפרסום הפרויקט הנבנה, וצרו אפיק פרסום חינמי למותג שלכם. אנו מייצרים גדרות מכל הסוגים וכמובן נשמח לעצב עבורכם גם גדר ממותגת.
גדר ממותגת

תמונות מהשטח

ליעוץ מהיר והצעת מחיר

גדר מדברת למתחמי בניה

היום, אנו עדים לכוח העצום שיש לשילוט החוצות. לכן, חברה קבלנית שמתחילה לבנות, יכולה להשתמש בטח עצמו כדי לפרסם את הפרויקט. גדר שטוחה שמתאימה לתליה של שילוט חוצות באמצעות שלט או מדבקה, מעניקה לכם את האפשרות להגיע לאלפי זוגות עיניים ביום. במיוחד, כאשר הפרויקט נבנה במתחם רחב ידיים או במקום שבו יש תנועה ערה של מכוניות ושל הולכי רגל.

איך מתכננים גדר ממותגת כזו?

למעשה, גדר מדברת היא גדר רגילה עשויה מחומרים מתכתיים. רק, בניגוד לגדרות אסכורית העשויות מפח גלי, הגדר הזו בנויה דווקא כמשטח שטוח. זאת, במטרה להפוך אותה למצע הקל ביותר להדבקה של שילוט החוצות. לאחר מכן, ניתן לבחור אם רוצים להשתמש במסגרות עץ כדי לתלות עליה שלטים מודפסים או להדביק מדבקות שילוט מקצועיות אותן ניתן לפזר על פני השטח. בדרך כלל, לא יהיה מדובר בשלט אחד ארוך אלא בחלקים קטנים המצורפים זה לזה המותקנים על גבי גדר ממותגת. הם מעניקים לה את המראה המצודד של שלט אחד ארוך הפרוש סביב הפרויקט.

אפשרות לשימוש בגדר למיתוג החברה

אינכם חייבים להשתמש ביתרונות של גדר מדברת רק לפרויקט הנבנה, אלא אתם יכולים להשתמש בה גם כדי להדגיש את היתרונות של החברה הקבלנית. כיום, כאשר אנו נתקלים שוב ושוב באותו שם, אנו זוכרים אותו יותר. הוא נצרב באופן תת מודע בזיכרון. מתי שאנו חושבים על המוצר או השירות – נזכור את השם הזה. חישבו למשל איזה משקה מוגז אתם הכי מכירים, ותגלו שהמקור שלו הוא בשילוט. לכן, מספיק להשתמש פעם או פעמיים בלוגו של החברה, שאותו העוברים והשבים יראו שוב ושוב כדי לסייע למיתוג שלכם.

גדר מחומרים איכותיים

גם אם מדובר בפרויקט זמני, אינכם רוצים להתקין גדר ממותגת ושהיא תתקלף או תיסדק בזמן הפרויקט. לכן, חשוב להשתמש בחומרים איכותיים וליצור גדר מדברת שיכולה ללוות אתכם לאורך זמן. חלק מבוני הפרויקטים ממשיכים למתג את עצמם לאחר מכן באותם סלוגנים שהופיעו קודם לכן על גבי הגדר הזמנית. אם תרצו לקבל ייעוץ מקצועי בנושא נשמח לעזור.

0

פרויקטים שהסתיימו

0

פרויקטים בביצוע

בין לקוחותינו

חברתנו מספקת שירותים לחברות מתחומים שונים בענף הפלדה והתשתיות. בין לקוחותינו אפשר למצוא מחסני פלדה, חברות קבלניות, חברות גידור, חברות אנרגיה מתחדשת, לקוחות בניה פרטית ותעשייתית, עיריות ועוד.
תכנון והזמנה של גדר ממותגת

לאורך השנים הקמנו לא מעט גדרות מדברות. לכן, אצלנו בנוגה גידור תוכלו למצוא מומחים לתחום שיוכלו לסייע ולייעץ. אנו נוכל לעזור לכם לבחור את החומר המתאים לגדר, לבחור כיצד למקם אותה

Call Now Button דילוג לתוכן